Na sygnale, Z ostatniej chwili
Nowy Sącz.Ukradł 5 pudełek klocków Lego
![](https://www.starosadeckie.info/wp-content/uploads/2018/08/klocki-lego-ilustracyjne.jpg)
31 lipca po godzinie 20.00 sądeccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży w jednej z sądeckich galerii. Sprawca miał ukraść 5 pudełek klocków lego wartych 670 zł.
Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce sprawdzili monitoring i wytypowali sprawcę tej kradzieży oraz sprawdzili okoliczny teren i miejsca w których mógł przebywać. Do zatrzymania doszło jednak następnego dnia, w miejscu zamieszkania 19-latka. Tam policjanci przeszukali pomieszczenia które zajmował, lecz nie było w nich skradzionych przedmiotów –mówi naszemu portalowi asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej Policji -W toku czynności, 19-latek przyznał jednak policjantom, że skradzione klocki odsprzedał przechodzącemu ulicą nieznanemu mu mężczyźnie już po kilkunastu minutach od dokonanej kradzieży. W efekcie usłyszał od policjantów zarzut kradzieży, a za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Jest dofinansowanie na remont ulicy Powstańców Chochołowskich
ZUS: płatnicy składek mogą już składać wnioski w konkursie na poprawę BHP
Prezydent wręczył odznaczenia państwowe zasłużonym dla rozwoju transportu
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm