Na sygnale, Z ostatniej chwili
Nawojowa. Nocna, szybka jazda 20-latka. Teraz pasażer walczy o życie!
Do groźnego wypadku doszło wczoraj (2 września) na ulicy Krynickiej w Nawojowej. Rozpędzony Peugeot, którym kierował 20-latek uderzył w krawężnik i „wylądował” na pobliskiej latarni. Samochód dachował a 17-letni pasażer w ciężkim stanie trafił do szpitala. Strażacy musieli rozcinać samochód aby wydostać zakleszczonego kierowcę i jego kolegę.
-17-latek był nieprzytomny -relacjonują strażacy -został przetransportowany przez załogę karetki Pogotowia Ratunkowego do sądeckiego szpitala a potem helikopterem do Prokocimia.
Kierowca Peugeota był trzeźwy.
fot. PSP NS
Niebezpieczne gryzaki dla psów. Mogą wywołać „syndrom wilkołaka”
Ruszył nabór wniosków do programu Kulturalny ORLEN
Jest dofinansowanie na remont ulicy Powstańców Chochołowskich
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm