Wydarzenia, Z ostatniej chwili
Stary Sącz zapłonął w 100-lecie Odzyskania Niepodległości
![](https://www.starosadeckie.info/wp-content/uploads/2018/11/45906078_1427339040733593_2266953124025466880_o.jpg)
Parę minut po godzinie 19:00 nad starosądeckim niebem rozbłysły fajerwerki wystrzelone z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Stary Sącz zapłonął….
Był to płomień pamięci, wdzięczności i dumy… Widoczny na starosądeckim Rynku i w sercach wszystkich, którzy przyłączyli się do obchodów stulecia odzyskania niepodległości. Drugi raz nie będzie nam dane przeżyć tak wyjątkowych uroczystości. Dlatego ważne jest to, by takie rocznice świętować razem, by jednoczyć się wokół naszych symboli narodowych. Bo wszyscy tworzymy jedną biało-czerwoną wspólnotę!
–W całej naszej Ojczyźnie od samego rana trwają uroczystości z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. To czas zadumy i refleksji gdy wspominamy z wdzięcznością tych ,którzy wywalczyli nam wolność-mówił burmistrz Jacek Lelek do licznie zgromadzonych mieszkańców –to także czas wielkiej radości, że jesteśmy wolnymi ludźmi, żyjącymi w wolnej Polsce, dlatego finał dzisiejszego święta będzie radosny. Cieszę się, że tak licznie zebraliśmy się na płycie starosądeckiego Rynku. Mam nadzieję, że ten pokaz fajerwerków będzie wspaniałym odzwierciedleniem tego co mamy dzisiaj w duszy, tej dumy i wdzięczności, że jesteśmy Polakami.
Cały pokaz możesz zobaczyć na naszym profilu na Facebooku Starosądeckie.info —> TUTAJ
fot. główne Andrzej Rams
Śp Zenon Janik, Mostki
Coraz bliżej do otwarcia żłobka w Starym Sączu
ZUS uruchamia dwa nowe profile rehabilitacji
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm